تئاتر هنر بیان مطالبات اجتماعی است، چراغ هنر تئاتر در استان خوزستان روشن شد

به گزارش وبلاگ تصویر HD، خبرگزاری خبرنگاران مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند که در محل سالن جتماعات سازمان منطقه آزاد اروند برگزار گردید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، گفت : تئاتر یک هنر زنده دانست و تئاتر هنر بیان مطالبات اجتماعی است.

تئاتر هنر بیان مطالبات اجتماعی است، چراغ هنر تئاتر در استان خوزستان روشن شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تصویر HDاز منطقه آزاد اروند حجت السلام والمسلمین دکترمحمد مهدی بهداروند اظهار کرد: هنری که نتواند نیازها و حوادث اجتماعی را تبدیل به نمایش بکند و در منظر عموم جامعه قرار دهد هنر خنثی و ابتر است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه نمایش هایی که تا به امروز به نمایش در آمده است بیشتر رخدادهای اجتماعی توسط هنرمندان به اجرا گذاشته شده و مردم تماشاکرده اند .

بهداروند اعلام کرد: خوزستان مهد هنر تئاتر، سینما، موسیقی و مبارزه، مقاومت و دفاع است و علیرغم نقاهت هنر در این ایام ،خوشبختانه چراغ هنر تئاتر در استان خوزستان روشن شد که نعمتی برای همگان است .

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امیدورام هر سال شاهد بالندگی ،پیشرفت و درخشندگی هنر و هنرمندان استان خوزستان در جشنواره بین المللی تئاتر فجر باشیم .

انتها پیغام /

منبع: خبرگزاری آریا

به "تئاتر هنر بیان مطالبات اجتماعی است، چراغ هنر تئاتر در استان خوزستان روشن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تئاتر هنر بیان مطالبات اجتماعی است، چراغ هنر تئاتر در استان خوزستان روشن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید