همه اخبار و مقاله ها

قیام و فردوسی در صف خیابان کامل

شهر: بلوار قیام در منطقه 12 با توجه به بافت مسکونی شامل جهت رفت و برگشت برای عبور خودروها و خطوط حمل و نقل عمومی و تعریض پیاده روها در طرفین معبر برای استفاده به عنوان خیابان کامل طراحی شده است. همچنین خیابان فردوسی پس از بازطراحی اجرا شده به خیابان کامل...

3 اردیبهشت 1400

دریای آرام گلوگاه در مازندران

اسم دریای آرام از آب های بدون امواج دریای خزر در شهرستان گلوگاه الهام گرفته شده و نشان از آن دارد که دریای خزر در گلوگاه که شرقی ترین نقطه مازندران است، آرام ترین حالت ممکن را دارد و چندان خبری از موج های عظیم نیست.

2 اردیبهشت 1400

وجود 307 روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراها در سمنان

خبرنگاران/سمنان مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان از وجود بیش از 300 روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراها در استان سمنان اطلاع داد.

1 اردیبهشت 1400

کوشش برای تبدیل محوطه شهر استخر به یک پایگاه پژوهشی

ایسنا/ مدیر پایگاه جهانی تخت جمشید از کوشش برای تبدیل محوطه شهر استخر به یک پایگاه پژوهشی اطلاع داد.

31 فروردین 1400

قاضی زاده هاشمی: نیازمند انقلاب در مدل حکمرانی هستیم ، امروز یک دولت رانتی - غارتی درست کردیم که تمام وجود آن رانت است خبرنگاران

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه انقلابی کسی است که از وضع موجود ناراضی است، ولی دارای یک نقطه آرمانی است افزود: ما امروز یک دولت رانتی - غارتی درست کردیم که تمام وجود آن رانت است و این رانت موجب غارت می گردد.

29 فروردین 1400

کانال سوئز باز شد خبرنگاران

کشتی باری اورگرین در ساعت 4:30 به وقت محلی آزاد شد و کانال سوئز را پس از حدود یک هفته باز کرد.

27 فروردین 1400

گزارش عیسی آل کثیر را به AFCدادند، محرومیت دوباره در انتظار آل کثیر؟

گزارش های غیررسمی حاکی از تمرین انفرادی عیسی آل کثیر در استادیوم شهید کاظمی دارد.

27 فروردین 1400

خبرنگاران کشف انبار 40 میلیارد ریالی کالای قاچاق در بهبهان

اهواز - خبرنگاران - فرمانده انتظامی خوزستان از کشف بیش از 14 هزار عدد انواع لوازم جانبی موبایل قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان بهبهان اطلاع داد.

26 فروردین 1400

بخشنامه شهرداری تهران روی حاجی فیروز را سفید کرد

در پی بخشنامه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، حاجی فیروز با صورت سیاه از برنامه های نوروزی شهرداری حذف شده است که این موضوع با انتقاد دو عضو شورای اسلامی شهر روبرو شد.

25 فروردین 1400

بالگرد نبوغ در مریخ با زمینی ها تماس گرفت

نبوغ اولین بالگردی که تا به امروز به جهان دیگری فرستاده شده است پس از طی هفت دقیقه وحشت که سوار بر مریخ نورد استقامت ناسا، در آن سیاره فرود آمد، اکنون فعال است و با ماموران کنترل روی زمین تماس برقرار کرده است.

23 فروردین 1400

اولین تصاویر ثبت شده از تارهای کیهانی خبرنگاران

با توجه به مدل های تشکیل کهکشان و انفجار عظیم (big bang)، وجود تارهای گازی در فضا پیش بینی می گردد که این تارها، محل تشکیل کهکشان ها هستند و به آن ها تار کیهانی اطلاق می گردد اما تا به امروز تصویری از این تارها در دسترس نبوده است.

21 فروردین 1400

توصیه های یک کارشناس تغذیه برای تقویت سیستم ایمنی در برابر کرونا

خبرنگاران/البرز کارشناس تغذیه دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به بالا رفتن قیمت پروتئین های حیوانی مثل گوشت قرمز، مرغ، ماهی و ... گفت: حبوبات به عنوان منبعی برای پروتئین های گیاهی نسبت به پروتئین های حیوانی مقرون به صرفه تر هستند.

21 فروردین 1400

خبرنگاران عملیات گسترده زمینی و دریایی یمنی ها در مرز عربستان

تهران - خبرنگاران- منابع نظامی روز دوشنبه از پیشروی ارتش و کمیته های مردمی یمن در نزدیکی مرز عربستان خبر دادند.

19 فروردین 1400

همه اقدامات وزارت نیرو در انتقال آب را رصد می کنیم

خبرنگاران/خوزستان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به اعتراض فعالان محیط زیست به برگزاری جلساتی در وزارت نیرو در خصوص انتقال آب از سرشاخه های کارون و کرخه گفت: همه جلسات، اقدامات و پیگیری های وزارت نیرو را در بحث انتقال آب رصد و پیگیری می کنیم و احیانا...

18 فروردین 1400

جام جهانی پارا تیراندازی، رکوردشکنی ساره جوانمردی و راهیابی دو نماینده ایران به فینال

بانوان ملی پوش تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان راهی مرحله فینال ماده P2 مسابقات جام جهانی 2021 شدند.

17 فروردین 1400

طالبان؛ مظنون اصلی انفجار هرات

گروه دنیا، انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در نزدیکی ایستگاه پلیس ناحیه غربی هرات افغانستان، دست کم 8 کشته و بیش از 55 مجروح بر جای گذاشت. به گزارش شبکه خبری الجزیره، رفیق شرزای، سخنگوی بیمارستان های هرات گفت:

16 فروردین 1400

خبرنگاران 64 مبتلای جدید به کرونا در استان سمنان شناسایی شد

سمنان- خبرنگاران- 64 مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان از ظهر یکشنبه تا ظهر دوشنبه شناسایی شد و مجموع آمار بیماران کووید 19 در این استان از ابتدا تا به امروز به 25 هزار و 634 نفر رسید.

15 فروردین 1400

مواظب 2 خطر مهم در چهارشنبه آخر سال باشید! خبرنگاران

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران گفت:سال جاری برپایی مراسم چهارشنبه آخرسال با دو آسیب انتقال ویروس به وسیله تجمع و سوختگی ها و صدمات ناشی از حوادث آن، همراه است.

14 فروردین 1400

تذکر روحانی به علوی، نمی دانم نامه وزارت کشور چطور بیرون رفت

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: استاندار خوزستان با ارزیابی های وزارت کشور، استاندار خوبی است؛ حق نیست که براساس کاغذی که نمی دانم چطور از وزارت کشور بیرون رفته است، اینطور قضاوت کرد.

13 فروردین 1400

جشنواره دوچرخه سواری من و بابام برگزار می شود

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام علی (علیه السلام) و بزرگداشت روز پدر جشنواره دوچرخه سواری من و بابام در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می شود.

12 فروردین 1400
تعداد: (452)