هشدار درباره بازگشت تروریست های تحت پیگرد به عراق

به گزارش وبلاگ تصویر HD، یک کارشناس امنیتی عراقی درباره بازگشت تروریست ها و افراد مورد پیگرد دستگاه قضایی به این کشور و تبرئه آنها هشدار داد و گفت که چنین کاری این افراد را به افزایش اقدامات تروریستی تشویق خواهد نمود.

هشدار درباره بازگشت تروریست های تحت پیگرد به عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تصویر HD، علی الوائلی کارشناس امنیتی عراقی در گفت وگو با سایت المعلومه درباره افزایش حملات تروریستی و ظهور گروهک های جدیدی با اسامی جدید هشدار داد و گفت: سکوت دولت عراق در قبال بازگشت تروریست ها و افراد تحت تعقیب دستگاه قضایی به عراق، به بارزترین عامل افزایش فعالیت های تروریستی در کشور منجر خواهد شد.

الوائلی اضافه نمود: طارق الهاشمی براساس اطلاعات وارده بعد از رافع العیساوی وارد عراق شده است. تبرئه العسیاوی انگیزه ای برای الهاشمی به عراق برای اقدامات تروریستی جدید خواهد بود.

وی توضیح داد: سکوت و بی توجهی دولت عامل یاری کننده به ظهور گروهک های تروریستی جدیدی به سرکردگی العیساوی و الهاشمی و سرکردگان تروریسم خواهد بود و کشور را به شرایط سال 2007 میلادی بازخواهد گرداند.

وی توضیح داد: آمریکا احساس خطر نموده و کار بازگرداندن مزدوران خود به عراق را شروع نموده است تا در صورت خارج کردن نیروهایش، جایگزین آنها گردد. آنچه تحت عنوان معامله و برنامه های سیاسی در جریان نیست، چیزی جز کوشش برای بازگرداندن سران طائفه گری به فرایند سیاسی عراق با چراغ سبز راس هرم کشور نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هشدار درباره بازگشت تروریست های تحت پیگرد به عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره بازگشت تروریست های تحت پیگرد به عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید