میدری: منتظر طرح سبد کالای مجلس هستیم ، وام 600 هزار متقاضی تسهیلات دوم کرونایی پرداخت شد

به گزارش وبلاگ تصویر HD، معاون امور رفاه وزیر تعاون گفت: برای دریافت تسهیلات دوم کرونایی خانوار فقط 600 هزار نفر متقاضی بودند که وام آن ها پرداخت شد.

میدری: منتظر طرح سبد کالای مجلس هستیم ، وام 600 هزار متقاضی تسهیلات دوم کرونایی پرداخت شد

به گزارش گروه مالی وبلاگ تصویر HD، احمد میدری در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از خانوار های ایرانی برای دریافت وام نوبت دوم تسهیلات کرونایی اقدام کردند، گفت: در مرحله اول بیش از 22 میلیون خانوار تسهیلات کرونایی یک میلیون تومانی دریافت کردند و در مرحله دوم به حدود 4 میلیون خانوار به وسیله پیامک برای دریافت مرحله دوم وام کرونا پیامک زده شد که از این تعداد فقط 600 هزار نفر متقاضی شدند که به آن ها دومین وام یک میلیون تومانی پرداخت شد؛ بنابراین متقاضی زیاد نبود.

معاون امور رفاه وزیر تعاون همچنین در خصوص اینکه قرار شد آزمون وسع خانوار ها برای دریافت یارانه بنزین برگزار گردد که گفت: فعلا آزمون وسع خانوار اجرا نمی گردد و برنامه دولت برای پرداخت وام یارانه بنزین تغییری نکرده و برنامه جدیدی ندارد.

وی این را هم گفت که طرحی از سوی نمایندگان مجلس برای اعطای سبد کالایی به خانوار ها تهیه شده است که منتظریم تکلیف این طرح در مجلس چه می گردد و نمایندگان پیگیر پرداخت سبد کالایی به خانوار ها هستند؛ بنابراین فعلا دولت برنامه جدیدی برای خانوار ها ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "میدری: منتظر طرح سبد کالای مجلس هستیم ، وام 600 هزار متقاضی تسهیلات دوم کرونایی پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدری: منتظر طرح سبد کالای مجلس هستیم ، وام 600 هزار متقاضی تسهیلات دوم کرونایی پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید