لیبی، تداوم پیشروی نیروهای دولت الوفاق به سمت مرکز شهر سرت

به گزارش وبلاگ تصویر HD، پیشروی نیروهای دولت الوفاق لیبی به سمت مرکز شهر سرت همچنان ادامه دارد.

لیبی، تداوم پیشروی نیروهای دولت الوفاق به سمت مرکز شهر سرت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تصویر HD به نقل از روسیاالیوم، دولت الوفاق لیبی به ریاست فایز السراج بیان نمود که نیروهای وابسته به این دولت از 3 محور به سمت مرکز شهر سرت پیشروی کردند.

بر اساس این گزارش نیروهای دولت الوفاق لیبی پیروز شدند در محورهای جارف ، الساحلی، و السبعه به مرکز شهر سرت پیشروی کردند و این در حالی است که نیروهای ارتش لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر از مناطق مذکور پیشروی کردند.

نیروهای دولت الوفاق لیبی که از حمایت های ترکیه برخوردار هستند امروز از سیطره خود بر شهرک الوشکه و ادامه پیشروی خود به سمت شهر سرت خبر داند.

محمد قنونو سخنگوی دولت الوفاق امروز شنبه گفت که نیروهای ما شهرک الوشکه را به کنترل خود در آورده و با عبور از منطقه بویرات الحسون با قدرت به سمت مواضع نیروهای خلیفه حفتر در شهر سرت پیشروی کردند.

نیروهای دولت الوفاق در روزهای اخیر پیروز شدند که منطقه طرابلس بزرگ شامل پایتخت و حومه آن را از اشغال نیروهای خلیفه حفتر آزاد کنند.

نیروهای دولت الوفاق همچنین روز گذشته پیروز شدند شهر ترهونه واقع در 90 کیلومتری جنوب شرق طرابلس را از اشغال نیروهای حفتر آزاد کنند. شهر راهبردی ترهونه آخرین دژ نظامی حفتر در منطقه غرب لیبی به شمار می رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیبی، تداوم پیشروی نیروهای دولت الوفاق به سمت مرکز شهر سرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیبی، تداوم پیشروی نیروهای دولت الوفاق به سمت مرکز شهر سرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید