زمانی: دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نور امسال بورسیه می شوند

به گزارش وبلاگ تصویر HD، رئیس دانشگاه پیام نور در حاشیه بازدید از حوزه آزمونی کنکور در دانشگاه پیام نور اصفهان گفت: امسال دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور با کمک این بنیاد بورسیه تحصیلی می شوند.

زمانی: دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نور امسال بورسیه می شوند

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ تصویر HD، محمدرضا زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور در حاشیه بازدید از حوزه آزمونی کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور اصفهان با عنوان اینکه بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور بورسیه تحصیلی دانشجویان کم بضاعت را آغاز کرده است گفت: امسال دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور با کمک این بنیاد بورسیه تحصیلی می شوند.

رئیس دانشگاه پیام نور درخصوص فرایند بورسیه دانشجویان افزود: دانشجویانی که قادر به پرداخت شهریه تحصیلی خود نیستند از طریق دانشگاه شناسایی و به بنیاد معرفی می شوند و با کمک و حمایت بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور، این دانشجویان به صورت ترمی و یا کل مدت تحصیل بورسیه می شوند.

وی با اشاره به ظرفیت بنیاد خیرین گفت: در حال حاضر خیرین تعهد بورسیه تحصیلی تعدادی از دانشجویان بی بضاعت را تقبل کرده اند، اما فرایند کار به سرعت در حال گسترش است و به عدد قابل توجهی دست خواهیم یافت.

زمانی قرار دریافت بورسیه تحصیلی دانشجویان در سبد تسهیلات دانشگاه پیام نور را بسیار ارزشمند دانست و گفت: در شرایطی که به دلیل بیماری کرونا، درآمداقتصاد برخی خانوار ها ممکن است با چالش روبرو باشد، کمک خیرین برای ادامه تحصیل دانشجویان می تواند راهگشا باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زمانی: دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نور امسال بورسیه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانی: دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نور امسال بورسیه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید