خوشگذرانی ترامپ از جیب مالیات دهندگان آمریکایی

به گزارش وبلاگ تصویر HD، رئیس جمهوری آمریکا در سه سال حضور در کاخ سفید، 331 روز را در ملک و زمین گلف شخصی خود گذرانده و بیش از 100 میلیون دلار از جیب مالیات دهندگان آمریکایی هزینه نموده است.

خوشگذرانی ترامپ از جیب مالیات دهندگان آمریکایی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تصویر HD، دونالد ترامپ عصر آدینه به وقت محلی راهی مارا لاگوی فلوریدا شد تا آخر هفته پیش از محکمه سنا را در زمین گلف شخصی خود سپری کند.

بنا به نوشته بعضی رسانه های آمریکایی، ترامپ از زمان روی کار آمدن تا کنون، 331 روز یعنی نزدیک به یکسال و معادل یک سوم ریاست جمهوری خود را در املاک شخصی خود گذرانده است، این در حالی است که این سفر ها هرگز ارزان نبوده اند و مالیات دهندگان آمریکایی آن را می پردازند.

بیش از 100 میلیون دلار از دلار های مالیات دهندگان، هزینه آن شده است تا رئیس جمهوری آمریکا بتواند آخر هفته های خود را برای بازی گلف و میهمانی در استراحتگاه های خود بگذراند.

28 مهرماه سال جاری هم ترامپ اعلام نموده بود که نشست گروه 7 را در ملک شخصی خود در مارا لاگو برگزار خواهد نمود، اما فشار رسانه های آمریکایی و دموکرات ها باعث شد تا از این کار صرف نظر کند.

گفته می شد برگزاری این نشست می توانست میلیون ها دلار درآمد را نصیب دونالد ترامپ کند، اما وی در یادداشت های تویئتری خود مدعی شد این انتقاد ها یک خصومت ورزی غیرعقلانی است.

منتقدان گفته اند که این برنامه سندی از سوء استفاده ترامپ برای منافع شخصی است، اما کاخ سفید مدعی شد این کار باعث جلوگیری از هزینه کردن میلیون ها دلار می شده است!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خوشگذرانی ترامپ از جیب مالیات دهندگان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشگذرانی ترامپ از جیب مالیات دهندگان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید