خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد

به گزارش وبلاگ تصویر HD، رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد و او باید یک الگویی مناسب برای ورزشکاران و جوانان باشد.

خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ تصویر HD محمود خسروی وفا در انتها مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین درباره برگزاری این مجمع با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: من امروز میهمان مجمع بودم. همان طور که علی نژاد گفت با توجه به فاصله کم تا بازی های پارالمپیک توکیو و اهمیت نتایج این بازی ها وزارت ورزش مجبور به برگزاری انتخابات بود تا شرایط برخی رشته ها که خوب نبوده است، جبران شود. بنابراین با حفظ دستورالعمل های بهداشتی این مجمع برگزار شد.

وی در ادامه افزود: دوره ریاست حمید علی صمیمی در فدراسیون دو ساله شد و او تصمیم گرفت که استعفا بدهد. کاش این اتفاق نمی افتاد. با این وجود خوشحالیم که امروز چالش دوران سرپرستی رفع شد و به انتها رسید.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک درباره درگذشت سیامند رحمان گفت: درگذشت این ورزشکار یک ضایعه بزرگ برای ورزش پارالمپیک جهان بود. سیامند یک بعد قهرمانی داشت، اما بعد دیگرش رفتارهای او بود که این ورزشکار را ماندگار و فراموش نشدنی کرد. او در سال 2017 نیز بهترین ورزشکار جهان شده بود و این نکته در پیام رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک آمده بود. معتقدم جایگزین سیامند هیچ وقت به وجود نخواهد آمد و او باید یک الگویی مناسب برای ورزشکاران و جوانان باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسروی وفا: جایگزین سیامند رحمان هیچ وقت به وجود نخواهد آمد، کاش صمیمی از سمت خود استعفا نمی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید