خبرنگاران مشترکان کم مصرف برق از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند

به گزارش وبلاگ تصویر HD، ارومیه- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می گردد.

خبرنگاران مشترکان کم مصرف برق از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند

اکبر حسن بگلو روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ تصویر HD گفت: مشترکانی که در ماه های گرم خرداد تا شهریور متوسط مصرف ماهانه آن ها در یک دوره تا 100 کیلووات ساعت باشد در دسته کم مصرف، 101 تا 300 کیلو وات ساعت، خوش مصرف و مشترکان با مصرف بیش از 300 کیلو وات ساعت جزو دسته پرمصرف هستند.

وی ادامه داد: برای سایر ماه های سال نیز مشترکانی که مصرف آن ها تا 80 کیلووات ساعت باشد شامل مشترکان کم مصرف، بین 81 تا 200 کیلوات ساعت خوش مصرف و بیش از 200 کیلووات ساعت طبق تعرفه بندی طرح برق امید مشترک پر مصرف محسوب می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح برق امید که مخصوص مشترکان خانگی است فرصت مغتنمی برای توسعه صرفه جویی در مصرف برق به ویژه برای ماه های پیک سال است.

حسن بگلو افزود: اجرای طرح برق امید سبب می گردد قشر پرمصرف برای استفاده از مزایا و تخفیف های مورد نظر برای اضافه شدن به جمع مشترکان خوش مصرف تشویق شوند و قشر کم مصرف ها جهت تداوم همین سطح مصرفی انگیزه بیشتری داشته باشند.

به گزارش وبلاگ تصویر HD مشترکان در طرح برق امید 6 ماه فرصت دارند که خود را در گروه مشترکان خوش مصرف قرار دهند و اگر توانستند در مدت نیم سال میزان مصرف برق خود را اصلاح نمایند، مشمول تخفیف قیمت برق خواهند شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مشترکان کم مصرف برق از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشترکان کم مصرف برق از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید