تفرج گاه های طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در روز سیزده به در مسدود است

به گزارش وبلاگ تصویر HD، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تفرج گاه های طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در تمام شهرستان ها در روز 13به در مسدود است و پذیرای مردم نخواهد بود.

تفرج گاه های طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در روز سیزده به در مسدود است

مجید صفائی اضافه کرد: همه مناطق گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برای پیشگیری از سرایت ویروس کرونا از زمان شیوع این بیماری تا به امروز تعطیل است و هیچ نوع پذیرایی از گردشگران در روز سیزدهم فروردین و تا زمان مهار کامل ویروس کرونا انجام نخواهد شد.

وی اظهارکرد: همه برنامه های نوروزی کهگیلویه و بویراحمدکه پیش از این در ستاد خدمات سفرنوروزی پیش بینی شده بود پس از مهار ویروس کرونا انجام خواهد شد.

سرپرست میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان دارای 2 منطقه سردسیری و گرمسیری و اقلیم چهار فصل است که از مقاصد مهم گردشگری نوروزی در جنوب کشور است.

صفایی شرح داد: شهرستان های بویراحمد و دنا در منطقه سردسیری قرار گرفته اند و شهرستان های گچساران، باشت، چرام، کهگیلویه، لنده و بهمئی هم در منطقه گرمسیری واقع شده است.

وی ادامه داد: افزون بر 2 هزار و 600 اثر تاریخی، فرهنگی و طبیعی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد 770 مورد در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.

به گزارش وبلاگ تصویر HD به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: این استان با داشتن 280 تفرجگاه طبیعی به دلیل تنوع آب و هوایی سالیانه میزبان افزون بر سه میلیون نفر گردشگر در فصول مختلف سال است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تفرج گاه های طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در روز سیزده به در مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفرج گاه های طبیعی کهگیلویه و بویراحمد در روز سیزده به در مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید