به چه کسانی سهمیه بنزین اردیبهشت ماه تعلق نمی گیرد؟

به گزارش وبلاگ تصویر HD، خبرنگاران: مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت های سوخت قابلیت ذخیره 360 لیتر بنزین را دارند که با این حساب اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه بندی از سهمیه اش استفاده نکرده باشد، سهمیه اردیبهشت ماه به آن فرد تعلق نمی گیرد.

به چه کسانی سهمیه بنزین اردیبهشت ماه تعلق نمی گیرد؟

به گزارش وبلاگ تصویر HD به نقل از ایسنا؛ شهرام رضایی، با بیان این که سقف تعریف شده برای کارتهای سوخت 360 لیتر است، اظهار کرد: به طور مثال اگر شخصی از زمان آغاز طرح سهمیه بندی بنزین تا به امروز تنها 10 لیتر از سهمیه خود را استفاده نموده باشد، در اردیبهشت ماه فقط 10 لیتر برای آن فرد شارژ میگردد و 50 لیتر باقی سوخت خواهد شد.

وی با تاکید بر این که تا به امروز برای کارت سوخت چنین سیستم و مکانیزمی تعریف شده است، توضیح داد: اگر قرار باشد تغییری حاصل و این 360 لیتر به 420 لیتر افزایش یابد و سهمیه اردیبهشت ماه نیز در آن ذخیره گردد، به مصوبه هیات دولت احتیاج است.

به گفته مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، شرکت ملی پخش تنها مجری است و قاعدتا در این دو هفته درباره این مساله بحث خواهد شد و منفی یا مثبت بودن این مساله را اطلاعرسانی خواهیم کرد اما تا به امروز تصمیم جدیدی در این باره اتخاذ نشده است.

به گزارش ایسنا، از بامداد روز آدینه 24 آبان، بنزین سهمیه بندی شد. بر این اساس قیمت بنزین معمولی سهمیه ای (ماهانه 60 لیتر برای خودروهای شخصی) از قرار هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای از قرار هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر 3500 تومان معین شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "به چه کسانی سهمیه بنزین اردیبهشت ماه تعلق نمی گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به چه کسانی سهمیه بنزین اردیبهشت ماه تعلق نمی گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید