سال جاری کارکنان چقدر عیدی می گیرند؟

به گزارش وبلاگ تصویر HD، برآورد های اولیه از این حکایت دارد که دولت در امسال حدود یک میلیون و 78 هزار تومان به عنوان عیدی به کارکنان خود پرداخت خواهد نمود.

سال جاری کارکنان چقدر عیدی می گیرند؟

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ تصویر HD، در ایام پایانی سال موضوع دریافت عیدی و رقم آن برای کارکنان دولت حائز اهمیت است؛ مبلغی که بر مبنای خاصی محاسبه و معمولا همراه با حقوق بهمن ماه پرداخت می گردد.

برای امسال طبق آنچه که در بودجه پیش بینی شد، دولت عیدی یک میلیون و 78 هزار تومانی را برآورد نموده بود و البته آخرین پیگیری ها نیز از این حکایت دارد که همچنان این رقم پابرجاست، ولی در نهایت باید هیات دولت رقم عیدی را آنالیز و تصویب کند که معمولا تفاوت چندانی نخواهد داشت.

مبلغ عیدی براساس میزان امتیاز و همچنین ضریب حقوق شاغلان معین می گردد. براساس ماده (75) قانون مدیریت خدمات کشوری میزان امتیاز عیدی برای هر سال 5000 است و از سوی دیگر هیات وزیران هر ساله ضریب حقوق را برای مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری معین می نماید و از ترکیب این دو، عیدی کارکنان معین می گردد، ولی در نهایت در روز های پایانی سال هیات وزیران میزان عیدی را آنالیز و رقم آن را نهایی می نمایند.

دولت برای سال آینده نیز حدود یک میلیون و 200 هزار تومان برای عیدی کارکنان پیش بینی نموده است.

عیدی کارکنان از سال 1390 که 350 هزار تومان بود تا امسال که به یک میلیون و 78 هزار تومان امی رسد، حدود 728 هزار تومان افزایش داشته است.

عیدی کارکنان از سال 1390 تا 1399

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سال جاری کارکنان چقدر عیدی می گیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری کارکنان چقدر عیدی می گیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید